12 paź Brak komentarzy admin BBall , , ,

W życiu najbardziej liczą się najbliżsi. Powinniśmy o nich dbać i spędzać z nimi jak najwięcej czasu. Nie ma nic lepszego niż weekend spędzony z całą familią.

Tylko co zrobić, by czas spędzić aktywnie i aby nawet najmłodsi byli zaangażowani i nie nudzili się ani chwili. Najlepiej będzie postawić na imprezy rodzinne, to właśnie na nich będziemy mieć możliwość brać udział w grach i zabawach. Poza tym możemy robić zdjęcia, które umieścimy później w albumie rodzinnym. Pamiętajmy o odpowiednim ubiorze, aby móc biegać, skakać i być zaangażowanym w przyjęcie. Festyny są organizowane na zewnątrz, oczywiście w sezonie jesiennym, jak i podczas deszczowych dni, będziemy mogli liczyć na zadaszenie, dzięki rozkładanym namiotom. Jeśli imprezę organizujemy u nas w ogrodzie, zadbajmy o skoszenie trawy i usunięcie niepotrzebnych przedmiotów z terenu. Mając psy, możemy je wolno puścić, żeby mogły bawić się tak dobrze jak rodzina. Jeśli natomiast mieszkamy w bloku, to możemy liczyć na firmę, która zajmuje się organizacją imprez.

Często w pakiecie dostaniemy animatora (osobę, która zabawia dzieci i organizuje im wolny czas), akcesoria, namioty oraz przedmioty do gier. Warto zaprosić nie tylko tych najmłodszych, ale też dziadków i ciocie. Dobry katering, to podstawa. Poza tym zadbajmy o coś niespotykanego na co dzień, np. urządzenie do robienie waty cukrowej lub popcornu. Nie tylko najmłodsi będą w siódmym niebie. Jeżeli mamy sezon wiosenny i letni, dobrym pomysłem może okazać się grill. Wtedy przydatne będą ławki i stoły, które pomieszczą duża ilość ludzi. Oprócz jedzenia, ważne są także trunki, takie jak: piwo, wino i grzaniec – w zimniejsze dni. Jeżeli nie mamy czasu robić zdjęć, postawmy na profesjonalistę. Wynajęcie fotografa, nie jest trudne. Nie musi być on obecny podczas całej imprezy, ale dla przykładu godzinę lub dwie. Jeszcze lepszym rozwiązanie, które też jest formą zabawy, jest wynajęcie budki ze zdjęciami, może do niej wchodzić kilka osób na raz i zdjęcia są od razu wywoływane.

Ponadto zapewnimy gościom powody do uśmiechu, gdy wypożyczymy akcesoria do fotografii: kapelusze, ozdoby, korony i okulary przeciwsłoneczne. Jeśli okaże się, że to spotkanie rodzinne urośnie do rangi wielkiej imprezy, kupmy księgę gości. Tam każdy będzie mógł napisać coś zabawnego, albo coś co najbardziej mu się podobało podczas tego dnia i podpisać się. Wracając do nieco skromniejszego spotkania, pomyślmy o doborze muzyki. Każdy wie, że wszystkie imprezy rozkręca skoczna muzyka, przy wolnej goście mogą nam tylko przysnąć na ławce. Możemy postawić na disco polo, hip-hop, muzykę elektroniczną lub dla bardziej odważnych – rap. Poprośmy o pomoc w organizacji kogoś jeszcze, aby wszystko nie spadało na nasze barki. Na pewno znajdą się osoby, które uwielbiają planować imprezy. Warto brać pod uwagę marzenia dzieci. Jeżeli dojdzie do dnia spotkania, możemy być pewni, że nasi najbliżsi zapamiętają to na długo i sami będą chcieli iść w nasze ślady, albo co lepsze namawiać nas, żebyśmy powtórzyli to przyjęcie. Nie ma nic wspanialszego niż uszczęśliwianie rodziny.